Translate

Про Львів

Львів - місто левів, пильних і сплячих,
        сповнених гідності і сили. Вони символ міста, його талісман ...


Місто стоїть на 7 пагорбах, як Рим, і схожий на маленький Париж «the petty Paris», а, може, Париж - це величезний Львів (нам, львів`янам, іноді приємно так думати).
 
 


Своєрідна багатошарова аура Львова була і залишається музою для поетів, письменників, художників і музикантів. Вона зберігає в собі дух багатьох епох і його жителів ... Львів притягує до себе все нових і нових гостей, обіцяючи відкрити свої таємниці, зачаровуючи старовинними легендами і міськими історіями.
У міста свій неповторний колорит, своє звучання. Кожна будівля його історичної частини - унікальна: ретельна продуманість деталей, глибокий символізм і, звичайно ж - своя історія .. Історія одухотворена, в особах і долях: драматичних, трагічних, комічних ... Злети, падіння, війни, історії суперництва і любові. До того ж Львів - це пам`ятник різних національних культур, які чудово співіснують на його старовинних вуличках: Руській, Вірменській, Староєврейській, Сербській. І ми обертаємося в калейдоскопі стилів, культур, релігій, архітектур, споглядаючи незвичайні картини їх поєднань.

 

Львів - місто храмів. Його візитна картка - панорама з численними куполами і вежами костелів і церков.Львів - дуже стародавнє місто, датою його заснування прийнято вважати 1256 рік. Зараз говорять, що Львів «втратив свою метрику», і насправді, набагато старший ... Та століття і роки - його багатство, а краса, вишуканість і найвища майстерність архітекторів - секрет молодості.
 
Львівська бруківка ..., десятки разів перекладена, вона з однаковим терпінням стирала підошви королів і жебраків, мудреців і блазнів, простих городян і знатних гостей.
 
 

Вдень місто вдихає нас: наш ритм, наші думки, радості і печалі, а ввечері, коли змовкають голоси невтомних екскурсоводів, шум машин і трамваїв, він починає тихенько розповідати про себе сам: згадує, сумує про щось минуле, вихваляється (чисто по-львівськи), кимось пишається, над кимось іронізує. Колись комусь він розповість і про нас ...
Вдихніть Львів, пройшовшись вузенькими вуличками, вдивіться в його красу крізь павутину століть, випийте філіжанку кави або кухоль Львівського пива, відпочиньте в затишній цукерні, зробіть фотографію на пам`ять, киньте монетку в старовинний фонтан і обов`язково приїжджайте ще і ще в Княжий град!


Заказать экскурсию:
+38 067 676 48 25Виталий
Viber, WhatsApp: +38 067 676 48 25
e-mail: vitaliy_buday@ukr.net
skype: vitaliybuday